משלוח מהיר עד הבית חינם בהזמנה מעל 300 ₪
Picture of לירן ווקנין

לירן ווקנין

מנהל VITEV ISRAEL וחובב מים מושבע

פרק 2 – טבע המים והחיים

לכל החיים על כדור הארץ יש מבנה תאים המבוסס על אותו הסדר (עיצוב) ומצבי תפקוד (פונקציונליות).


כל החיים בטבע (בעלי החיים והצמחים) נוצרים מאותו מבנה בסיסי של מינרלים, מיקרובים חיוניים, (חיידקים טובים) ומקור של אנרגיה עדינה (יונים שליליים בערך של כ-מינוס 50 מיליוואט) הדרושה על מנת לשמור על בריאות אופטימלית, ובמקרה של גוף האדם לתחזוקה תקינה של כל תאי הגוף האנושיים (מעל ל-30 טריליון תאים).

הטבע עצמו, הוא שמספק את  כל הרכיבים השונים הדרושים כדי ליצור את אותן אנרגיות הטבעיות במים ובמזון שחיוניים לחיים ולצרכי קיום, הישרדות, ריפוי  והמשכיות. הדרך של הטבע לספק לעצמו את אותם הרכיבים מתחיל במים.

לאורך ההיסטוריה אנשים שתו מים היישר מן הטבע, מהנהרות, המעיינות או מהבארות. במקורות אלה, המים היו במצב הטבעי ביותר שלהם כלומר תהליך היצירה שלהם החל כמי גשם שחלחלו או זרמו על האדמה וספחו את המינרלים החיוניים שבאדמה ובהם מגנזיום, אשלגן, סידן, פלואוריד ועוד רכיבים טבעיים שדרך הספיחה שלהם במים הגיעו לצמחים ולבעלי החיים וסיפקו להם כך את התנאים הדרושים להם לקיום.

קריסטל מים במיקרוסקופ

כדי להבין למה מים הם כה חיוניים, כך שהם מרכיבים את רוב גופנו, צריך להבין ממה הם מורכבים וכיצד הם מתנהגים. המים מורכבים משתי מולקולות של מימן
(H2) שיחד משמשים כחומצה שמאפשרת לתרום יונים שליליים  לחומרים אחרים בטבע כשהם באים איתם במגע ויחד איתם מכילים המים גם ומולקולה אחת של חמצן
(O) ומכאן שמם המדעי H2O.

בתהליך הזרימה הטבעי של המים דרך ספיחת הרכיבים המינרלים למולקולות המים, הם הופכים למקור מאוד אפקטיבי של אספקת רכיבים דרושים לגוף ולא רק רכיבים אלא גם אנרגיה- חשמל.
הממציא, היערן והפילוסוף האוסטרי ויקטור שאוברג, שהרבה לחקור את המים, פיתח תיאוריה לפיה, המים האנרגטיים והבריאים ביותר עבורנו הם אלו הנובעים מהמעיינות במרומי ההרים ובאוויר הצונן של היער. – נשמע הגיוני.

אבל שאוברגר הוסיף טענה נוספת לתיאוריה: כדי שהמים האלה יצליחו לשמר את האנרגיה הטבעית האגורה בהם עד שהם מגיעים אלינו, יש להבטיח שהם ינועו במעגלים – בתנועת מערבולת.

בעשורים האחרונים, מגוון חברות מיישמות את התיאוריות שלו ומציעות מוצרים שלדבריהן יאפשרו לנו להחיות את מי השתייה שלנו, כלומר להעשיר אותם באנרגיה ולהחזירם כמעט למצב של מי המעיינות.

שתפו את הפוסט ברשת

נגישות