משלוח מהיר עד הבית חינם בהזמנה מעל 300 ₪

מדיניות החזרים

מדיניות החזרים וביטולים
לקוחות יקרים,
אנו מודים לכם שרכשתם את אחד ממוצרי המים האלקליניים של חברת VITEV האמריקאית. בהתאם לרמת השירות והמחויבות שלנו לשביעות הרצון שלכם מהמוצר אנו מאפשרים ללקוחות אשר התחרטו על רכישתם להחזיר או להחליף מוצר/ים שרכשו, מבלי להדרש להסברים, ולקבל מוצר חלופי או החזר כספי, לפי בחירתם.

תנאי ביטול עסקה:

 1. ניתן לבטל עסקה בהתאם להוראות חוק הגנת הצרכן, התשמ”א – 1981 והתקנות שהותקנו על  פיו, כפי שיעודכנו מעת לעת (להלן: “חוק הגנת הצרכן”). בכל מקרה של סתירה בין הוראות חוק הגנת הצרכן, לבין ההוראות המופיעות בתקנון זה, הוראות חוק הגנת הצרכן גוברות.
 2. בקשה לביטול/שינוי עסקה מהסיבות המנויות בתקנון זה ו/או בחוק הגנת הצרכן תעשה בכתב ותשלח למייל info@vitev.co.il על המשתמש לוודא קבלת הבקשה במייל.
 1. כל משתמש רשאי לבטל עסקה, מכל סיבה שהיא, מיום ביצוע העסקה ועד 14 ימים ממועד קבלת הטובין, או מיום קבלת המסמך המכיל את הפרטים המנויים בסעיף 14(ג)(ב) לחוק הגנת הצרכן.
 1. ביטול עסקה אפשרי ככל והמוצר לא היה בשימוש, לא ניזוק, לא נפגם ולא עבר כל שינוי. באחריות הלקוח להחזיר את המוצר לכתובת החברה המופיעה באתר זה ו/או בטופס ההזמנה, כאשר הוא ארוז באריזתו המקורית בצרוף חשבונית מקור. ניתן לתאם איסוף מול החברה בעלות של 40 ₪.
 2. ביטול עסקה עבור מתקן טיהור מים ו/או מתקני מים קרים ו/או מיני בר העסקה ניתנת לביטול כאמור לעיל במידה והמכשיר ו/או מטהר המים לא חובר למקור מים. 
 3. ביטול מלא וסופי של הזמנה יתבצע רק לאחר בדיקת המוצר על ידינו ורק לאחר שנקבע על ידנו כי המוצר תקין ולא נעשה בו כל שינוי ו/או שימוש ו/או פגם.
 4. לא ניתן לבטל עסקה לאחר 14 ימים.
 5. במקרה של ביטול עסקה בהתאם לחוק הגנת הצרכן החברה תהא רשאית לגבות דמי ביטול בגובה של 5% מסך העסקה ו/או בסכום של 100 שקלים לפי הנמוך מבניהם. כאמור לעיל, עלות המשלוח ו/או הובלה והתקנה אינה ניתנת להחזרה ו/או ביטול.
 6. בהתאם להוראות חוק הגנת הצרכן, לא ניתן לבטל עסקה במקרים הבאים:
 • מוצרים שיוצרו במיוחד עבור הצרכן לפי מידות או דרישות מיוחדות.
 • מוצרים שעל פי דין אין להחזירם.
 • מוצרים פסידים – מוצרים שערכם יאבד בפרק הזמן עד החזרת המוצר לעסק.
 • עסקאות לרכישת מוצרים הניתנים להקלטה, שעתוק או שכפול, שאריזתם המקורית נפתחה.
 • הלבשה תחתונה ובגדי ים.

בביטול עסקה עלות החזרת המוצר, האחריות לשליחת המוצר וקבלתו על ידי הספק היא של הלקוח. לקוח שלא החזיר מוצר במועד ו/או לא עמד בתנאי מתנאי ביטול אלה לא יוכל לטעון לביטול העסקה.

החלפות – ניתן לבצע החלפה של מוצר ככל וקיימת טעות בהזמנה מצד החברה. החלפה תתאפשר רק בתנאי ולא נעשה שימוש במוצר, המוצר לא ניזוק והוא באריזתו המקורית. יש לאשר את ביצוע ההחלפה אל מול שירות הלקוחות של החברה. רק לאחר אישור שירות הלקוחות תתאפשר החלפה ויקבע המועד והתנאים לביצוע.

מבצעים – מעת לעת יתכן והחברה תציע באתר זה מבצע מסוים. תנאי המבצע יקבעו על ידי החברה בלבד ויפורסמו בעת המבצע. החברה רשאית להפסיק את המבצע או לבצע שינויים בתנאי המבצע בכל עת ולא יהיה למשתמש כל טענה ו/או תלונה ו/או דרישה בדבר ביטול ו/או שינוי כאמור בסעיף זה.  

יובהר כי לא תתאפשר רכישה בכפל מבצעים כמו כן, לא ניתן להעביר זיכוי ו/או הטבה אשר הועברה באופן אישי ללקוח, לאחר.

אחריות מוצר

סננים – בעת רכישת סננים תינתן אחריות לתקופה של 3 חודשים מיום אספקת המוצר.

מתקני מים – בעת רכישת מתקן מים תינתן אחריות לתקופה של 12 חודשים. תיקון המוצר יעשה, במידת הצורך, במעבדת החברה ועל הלקוח האחריות להביא את המוצר למעבדה לצורך תיקונו.

חלפים (ברזי מזיגה, מיכלי אגירה וכו’) – בעת רכישת חלפים תינתן אחריות למוצר לתקופה של 12 חודשים.

**יובהר כי אין החברה אחראית לכל נזק ו/או תקלה אשר יכול ויגרם למתקני מים / ברי מים / מערכות טיהור כתוצאה מהחלפת סננים ו/או התקנה עצמית של הלקוח אם באמצעותו ואם על ידי אדם אחר.'

נגישות