משלוח מהיר עד הבית חינם בהזמנה מעל 300 ₪
Picture of לירן ווקנין

לירן ווקנין

מנהל VITEV ISRAEL וחובב מים מושבע

מים מותפלים -OUT מים אלקלינים -IN

להפוך יסרון ליתרון!

ישנם יותר ויותר מחקרים שנעשו בשנים האחרונות המראים קשר ישיר בין שתיית מים מותפלים לבין מחלות בריאותיות והפרעות קשב.

אז למה בעצם נוצר הצורך במים מותפלים?

עקב הידלדלות מאגרי המים הראויים לשתייה, נוצר מצב שבו יש צורך בחלופה אחרת על מנת להשיג מים, ולכן גם בישראל וגם בשאר העולם החליטו להשתמש במאגרי המים מהאוקיינוסים.
על מנת שמי האוקיינוס יהיו ראויים לשתייה, הם בעצם עוברים תהליך סינון (התפלה) שמטרתו לסנן מתוך המים את המלחים בשיטות שונות.
בסוף תהליך ההתפלה, נותרים עם שני מוצרים, האחד – מים ראויים לשתייה והשני – תמיסת מלח (פסולת שסוננה מן מהים)
לאחר תהליך הסינון, נשארנו עם מים הראויים לשתייה וגם נפתרה בעיית מחסור המים טבעיים ממאגרי הטבע.

אבל, העניין הוא שאותם המים הראויים לשתייה שעברו תהליכי סינון, לא מכילים בתוכם את המינרליים הטבעיים המצויים במים מכיוון שהם אבדו בתהליך ההתפלה.
באותה מידה כמו שהמערכות הללו מסלקות פסולת, הם גם מסלקות מינרלים חיוניים לגוף כמו מגנזיום, סידן, ברזל, אבץ ונוגדי חמצון.

מחקרים שנעשו בשנים האחרונות מראים כי מחסור במגנזיום עלול לגרום לסיכון מוגבר להפרעות קשב וריכוז אצל ילדים ומגבירה את הסיכוי למוות ממחלות לב אצל מבוגרים.

אותם מינרליים חיוניים לגופנו, היות ותפקידם הוא לחזק את המערכת החיסונית שלנו. עצם העובדה שהם לא מצויים במים, יכול להוביל להיחלשות הגוף והיחלשות מערכת החיסונית שלנו, במילים אחרות, אנחנו משאירים את הגוף שלנו חשוף למחלות מבלי לתת לו את הכלים להתמודד איתם.
למידע נוסף לחץ כאן

מערכות הסינון הביתיות הממוקמות מתחת לכיור כגון מערכות האוסמוזה ההפוכה גורמות לבעיה דומה משום שתהליך הסינון הקפדני שלהן אומנם מסנן את החלקיקים המזיקים וחומרי ההדברה ביעילות גבוהה מאוד אך יחד עם זאת מסנן גם כ-95% מהחומרים המזינים כגון מינרלים ואלקטרוליטים.

מסיבה זו המון משפחות בוחרות לשתות מים מינרלים על מנת לספק לגוף את אותם המינרלים שהוא זקוק להם ואכן היתרונות בשתיית מים מינרלים מבקבוק הם צריכת מינרלים טבעיים חיוניים כגון סידן ומגנזיום מן הטבע מה שמביא את רמת האלקליניות שבהם לטווח 7.5-8.5 (בתווית הבקבוק מצוין ערך ההגבה), בנוסף המים נקיים ממזהמים וכו’ ונוחים לשתייה.
מלבד הערך הכספי הגבוה של בקבוקי המים המגיע למאות שקלים בחודש למשפחה, מים מבקבוקי פלסטיק מייצרים פגיעה לא מבוטלת בסביבה כאשר מיליוני בקבוקים מיוצרים בשנה וכן הבקבוקים לעיתים קרובות חשופים לשמש בנקודות המכירה מה שעלול לגרום לחלקיקי פלסטיק (BPA) לזלוג אל תוך המים.

הסיבה שאנחנו בוחרים לשתף אתכם בידע הזה, הוא מכיוון שאנחנו מרגישים מחויבים לספק לכם את הידע והדרכים שבהם אתם תוכלו להיות ערים ומודעים למים שאתם שותים.

אז, איך אנחנו יכולים להפוך חיסרון ליתרון?

עיקר המאמצים של VITEV היה להתייחס לכל אותם “חסרונות” בכל צורה אפשרית על מנת להבטיח לכל אדם את איכות המים הגבוהה ביותר כשהוא שותה מים ולא משנה באיזה צורה הוא מעדיף, בין אם מדובר בברי מים או מי ברז ועד למערכות סינון ביתיות.
VITEV פועלת כדי שכולנו נוכל להנות ממים אלקליינים המכילים רמות גבוהות של מינרליים ונוגדי חמצון (ביחס למים ממקורות אחרים) התורמים לחיזוק המערכת החיסונית שלנו ותורמת להתפתחות שלנו.

בין אם אתם שותים מי ברז, מים מברי מים (תמי 4 לדוגמה) או מים שעברו תהליכי סינון במערכות אוסמוזה הפוכה ביתיות.
VITEV מספקת עבורכם את כל הכלים שבעזרתם תוכלו להעשיר את המים של במינרליים חיוניים ונוגדי חמצון, בצורה הקלה והפשוטה ביותר, בנוחיות הבית שלכם וללא מכשירים טכנולוגים יקרים ומיותרים.

קנקן מים אלקלינים מסנן ומעשיר את המים

קנקן מים אלקליינים
בדומה לבקבוק מים – הקנקן הוא נייד, נוח וקל לשימוש
בין אם זה בגינה, בבית או אפילו בעבודה, אפשר להנות ממנו בכל מקום

בשונה מקנקני אחרים, הקנקן האלקליניים של VITEV דואג להעשיר את המים בכל סוגי המינרליים החיוניים לגוף כמו : ברזל, אבץ, סידן, מגנזיום, אשלגן ונוגדי חמצון.
כל מה שצריך לעשות כדי לייצר מים אלקלינים בעזרת הקנקן, הוא פשוט למזוג את המים לקנקן (לא משנה מאיזה מקור המים) ולתת להם לעבור דרך קפסולת הסינון והעשרה המצויה בפנים.
ברגע שהמים יחלחלו למטה, אתם יכולים להיות בטוחים שאתם שותים את המים האיכותיים ביותר העשירים במינרלים ונוגדי חמצון!

מעשיר מינרלי REMIN
בין אם אתם שותים מים מהברז או ממערכות סינון, בכדי שתוכלו להנות מאיכות המים הגבוה ביותר,
המעשיר המינרלי בעצם משלים את התהליך שמערכות
השתייה הבייתיות ומערכות הסינון עושות.

כפי שהסברנו בתחילה, אותם מערכות דואגות לסנן את המים (מפסולת/מזיקים וכתוצאה מכך גם המינרלים נשאבים ונאבדים בתהליך הסינון)
המעשיר המינרלי בעצם משלים את התהליך של הסינון ומחדיר חזרה לאותם המים את המינרליים שנאבדו בתהליך הסינון.
כתוצאה מכך המים מקבלים את אותם מינרלים חיוניים ואנחנו נהנים ממים אלקליינים טבעים התורמים לגופנו ולהתפתחות שלנו.
בין אם אתם שותים מי ברז או מים ממערכות אוסמוזה הפוכה, כל מה שצריך לעשות כדי להנות ממים אלקלינים טבעים עשירים במינרלים ונוגדי חמצון, הוא פשוט לחבר את המעשיר למערכת הרצויה או להוסיף אותו ישירות לברז.
(אנחנו דואגים להתקין לכם את המעשיר בבית, כך שאין ממה לחשוש מקושי בתהליך)

מערכת סינון קרמית 
ALL-IN-ONE

מומלץ לאנשים שאוהבים לשתות ישירות מתוך מי הברז
(ללא התקני שתייה מיותרים)

מערכת הסינון בעצם עושה את העבודה שמערכות האוסמוזה ההפוכות עושות, אך בניגוד אליהם, מערכת ALL-IN-ONE של VITEV עושה את העבודה מהשלב הראשון ועד לאחרון, הכולל – סינון מחומרים מסוכנים והעשרת המים במינרליים – תהליך שבו המינרליים ונוגדי החמצון מוחדרים חזרה למים.
ׁ(כפי שניתן לראות ישנן 2 קפסולות במערכת, האחת מסננת והשנייה מחדירה מינרלים ונוגדי חמצון למים)
ככה בעצם אתם מבטיחים איכות מים ברמה הגבוה ביותר(מים אלקליינים) וגם בטוחים שאותם מי הברז ראויים לשתייה (ללא ריח וטעם לוואי)
כך יוצא שאתם נהנים ממי אלקלינים בברז גם שתרצו לשטוף ירקות לדוגמה , אתם בטוחים שהמים שיוצאים הם מים אלקליינים נקים, בריאים ואלקלינים!

אנחנו מקווים שנתנו לכם את כל הכלים האפשרים על מנת שתוכלו להבטיח את איכות המים הטובה ביותר וכדי שתוכלו להנות ממים אלקליינים בריאים.

שתפו את הפוסט ברשת

נגישות