משלוח מהיר עד הבית חינם בהזמנה מעל 300 ₪
Picture of לירן ווקנין

לירן ווקנין

מנהל VITEV ISRAEL וחובב מים מושבע

מעשירי המים האלקליניים – הפתרון האידיאלי

בואו נודה באמת, מתי בפעם האחרונה חשבנו על איכות המים שאנחנו והילדים שלנו שותים?

גוף האדם הוא היצירה היפה והמרשימה ביותר בטבע, בכל יום שעובר אנחנו לומדים דברים חדשים על גופנו ומגלים דרכים חדשות על מנת שנוכל לממש את מלוא הפוטנציאל שלנו.

היום, יותר ויותר אנשים מקבלים החלטה לעשות שינוי ולשים את בריאות הגוף והנפש שלהם בראש סדר העדיפויות. והתוצאות מדברות בעד עצמן, מאנשי רוח רוח שבחרו להתאמן ולהרחיב את התודעה שלהם על מנת להתעלות ולהגיע לאיזון של הגוף והנפש ועד לספורטאים שמקפידים על שגרת אימונים ותזונה מיוחדת על מנת למקסם את היכולות שלהם ולהגשים את עצמם באמת.

את השינוי הזה ניתן להשיג בקלות יחסית כי הוא זמין ונגיש לכולם ומדובר על המים שאנחנו שותים.

הרי ידוע שהגוף שלנו מורכב מ-70% מים אשר הם בעצם היסודות שעליהם כל השאר נבנה. לצערנו, המים שאנחנו שותים מהברז או מהתקני הסינון הביתיים עברו תהליכי סינון לא יעילים כך שעד שאנחנו שותים את המים הם כבר איבדו את מירב המינרלים החיוניים והסגולות שלהם, מה גם ש-75 אחוז מהמים שאנחנו שותים מקורם במי-ים מותפלים שעברו תהליך שמנטרל את ריכוז המינרלים והמגנזיום במיוחד. בעצם, תהליך ההתפלה של המים דומה לתהליך הסינון במערכות האוסמוזה ההפוכה אשר מסננות את המים באופן יסודי מאוד אך הן לא יודעות להבחין בין מה שטוב במים לבין מה שפחות טוב.

בשנים האחרונות צובר תאוצה תחום המים המועשרים במינרלים ונוגדי חמצון הנקראים מים אלקליניים. קוראים להם כך משום שהם ברמת Ph גבוהה ובכך הם בעצם מאזנים את החומציות שבגוף אשר נוטה להיות חומצי מאוד לאור תזונה דלה בירקות וכן ממחסור במינרלים ונוגדי חמצון.

מחקרים מוכיחים שנוגדי חמצון מסייעים למניעת מחלות כגון סרטן אצל מבוגרים וחצבת אצל ילדים באמצעות חיזוק המערכת החיסונית. 

ישנם מספר רב של מוצרי מים אלקליניים בשוק כך שחשוב לוודא שהאלקליניות של המים מושגת באמצעות העשרת מינרלים ונוגדי חמצון טבעיים במים להבדיל מתהליך איון (ionizing) של המים שנעשה באמצעות טעינת המים באלקטרונים כלומר תהליך חשמלי.

חברת VITEV האמריקאית פיתחה בעשור האחרון נוסחה חדשנית ופורצת דרך שמבוססת על רכיבים היישר מהטבע מה שהופך את המים שאנחנו שותים לבריאים, קלילים וטעימים הרבה יותר וכל זה – מנוחיות הבית שלכם.

הנוסחה הייחודית של VITEV מעשירה את המים שאנחנו שותים במינרלים חיוניים לגוף ובעצם מחקה את התהליך שקורה באופן טבעי בטבע בו המים מחלחלים דרך אבני הבזלת וסופחים אליהם את המינרלים. במים המועשרים יש כמות גבוהה של מינרלים ונוגדי חמצון.

המים האלקליניים מכילים מינרלים חיוניים כמו מגנזיום ברזל אבץ סידן ואשלגן וכן נוגדי חמצון שטוענים אנרגיה במים ומשפרים את הספיגה שלהם בגוף. כמו כן הם מסייעים לאזן את רמת ה-pH בגוף כך שמרגישים גם קלילים וגם אנרגטיים יותר במהלך היום.

המים האלקליניים מסייעים לנו באמצעות נוגדי החמצון לנטרל רדיקלים חופשיים ומרווים את התאים ביעילות גבוהה יותר, באופן שמחזק את המערכת החיסונית של הגוף.

המינרלים ונוגדי החמצון עוזרים להסיר את הפסולת החומצית שנוצרת בגוף באופן שוטף ומסירה את הרעלים שהצטברו עקב זיהום אוויר. תרופות, עישון, מזון תעשייתי ומתהליך ההזדקנות הטבעי.

המוצרים שחברת VITEV מציעה משלבת את סינון המים המתקדם בעולם יחד עם העשרה של מינרלים ונוגדי חמצון כך שמי הברז הופכים למים נקיים, צלולים ועשירים בדיוק כמו שהטבע התכוון.

שתפו את הפוסט ברשת

נגישות