משלוח מהיר עד הבית חינם בהזמנה מעל 300 ₪

תקנון חנות

תקנון חנות VITEV ישראל
אתר “וייטב ישראל” שכתובתו WWW.VITEV.CO.IL (להלן “האתר”) המופעל ע”י חברת VITEV ISRAEL (להלן “החברה”) ומשמש בתור אתר מכירות לרכישת מוצרים לסינון והעשרת מים (“המוצר”) מבית VITEV העולמית (“החברה האמריקאית”). האתר מציג ללקוחותיו מגוון רחב של מוצרים אשר מיוצרים על ידי החברה האמריקאית והמשווקים בארץ ע”י החברה.
הרכישה באמצעות האתר כפופה לתנאים המפורטים בתקנון זה.
עצם רכישת המוצר באתר תהווה הצהרה מצד הלקוח כי קרא את הוראות תקנון זה, הבין אותן והסכים להן. התקנון מהווה חוזה מחייב בינך לבין החברה.
החברה שומרת על זכותה לשנות תקנון זה מזמן לזמן, אולם כל שינוי יחול אך ורק על מוצרים ו/או שירותים שנרכשו לאחר השינוי.
האמור בתקנון זה בלשון זכר הוא לשם הנוחות בלבד והתקנון מתייחס לבני שני המינים באופן שווה.

רכישת מוצרים
האתר מאפשר ללקוחות קנייה נוחה, קלה ובטוחה של המוצר באמצעות האינטרנט.
ניתן לרכוש את המוצר באתר בכל עת עד לגמר המלאי.
רשאי לרכוש באתר כל תושב ישראלי אשר מלאו לו 18 שנים וברשותו תא דואר אלקטרוני ברשת האינטרנט, תעודת זהות תקפה וכרטיס אשראי תקף של אחת מחברות האשראי הישראליות.
החברה מציעה את מוצריה למכירה באתר ועושה כל שביכולתה להבטיח כי המוצרים המוצגים יימצאו במלאי. במידה והמוצר יתברר כחסר במלאי, תשלח לך הודעה מתאימה באמצעות דואר אלקטרוני או באמצעות הטלפון. במקרה זה, החברה שומרת לעצמה את הזכות לבטל את הזמנתך וכרטיס האשראי שלך לא יחויב. לחילופין, רשאית החברה להציע לך מוצר חלופי שווה ערך למוצר שהוזמן. במידה ותקבל את ההצעה, יעודכנו פרטי הזמנתך מחדש. אם החלטת לסרב, הזמנתך תבוטל והחברה תימנע מחיוב כרטיס האשראי שלך. מימשה החברה את זכותה כאמור, לא תהיה לך כל טענה, תביעה ו/או דרישה כלפיה מכל מין וסוג, לרבות בגין זכייה במוצר או ציפייה לזכייה כאמור, אבדן רווח וכיו”ב.
במידה וישנו קישור (“לינק”) באתר המפנה לאתרים אחרים, לא תישא החברה באחריות לתוכנם של אותם אתרים, למידע המתפרסם בהם או לכל פרט אחר הקשור עמם ולא תהיה אחראית לכל נזק ישיר או עקיף שייגרם או עלול היה להיגרם לך כתוצאה משימוש או הסתמכות על המידע המופיע בשירותים שתגיע אליהם באמצעות הקישור באתר סחר.
לעיתים יכול להיות מידע באתרנו או בשירות המכיל שגיאות דפוס, אי דיוקים או טעויות בתום לב העשויים להתייחס לתיאורי מוצרים, תמחור, מבצעים, דמי משלוח מוצרים, זמני וזמינות. אנו שומרים לעצמנו את הזכות לתקן שגיאות, אי דיוקים או טעויות, ולשנות או לעדכן מידע או לבטל הזמנות אם מידע כלשהו בשירות או באתר אינטרנט קשור אינו מדויק בכל עת וללא הודעה מוקדמת (כולל לאחר שבצעת את ההזמנה) .
בכל מכירה יופיעו פרטי המוצר והתנאים לרכישתו כפי שנמסרו על ידי המוכר, בכל מקרה, המוכר שומר לעצמו את הזכות להוריד את המוצר מהאתר או לשנות את תנאי המכירה מעת לעת לרבות המחיר, מספר התשלומים האפשרי ללא ריבית וכו’
מבלי לגרוע מהאמור לעיל, תהא החברה רשאית למנוע ממך לרכוש ממוצריה בכל אחד מהמקרים הבאים:
אם מסרת במתכוון פרטים שגויים; אם ביצעת מעשה או מחדל הפוגעים או העלולים לפגוע בחברה או בצדדים שלישיים כלשהם, לרבות לקוחות החברה והמוכרים; אם כרטיס האשראי שברשותך נחסם או הוגבל לשימוש בדרך כלשהי.
בעת הרישום לתוכנית FRESH FOR LIFE (להלן “מועדון הלקוחות”) יהיה עליך להזין טופס רישום הכולל את הפרטים הבאים: שם פרטי, שם משפחה, וכתובת דואר אלקטרונית תקינה. על פי חוק אינך חייב למסור את הפרטים בטופס הרישום ומסירתם תלויה ברצונך בלבד. עם זאת, אם לא מסרת את כל הפרטים המבוקשים לא תוכל להנות מהנחות המועדון כפי שיהיו מעת לעת.
הרכישה באתר הינה באמצעות כרטיס אשראי בלבד והעסקה תתבצע לאחר אישורה ע”י חברת האשראי.
מחיר המוצר באתר כולל את המע”מ.
החברה שומרת לעצמה את הזכות להפסיק את שיווק ומכירת המוצר בכל עת וכן לשלול זכות רכישה באתר מכירות על פי שיקול דעתה.
ט.ל.ח

מדיניות החזרות וביטולים
לקוחות יקרים, אנו מודים לכם שרכשתם את אחד ממוצרי המים האלקליניים של חברת VITEV האמריקאית. בהתאם לרמת השירות והמחויבות שלנו לשביעות הרצון שלכם מהמוצר אנו מאפשרים ללקוחות אשר התחרטו על רכישתם להחזיר או להחליף מוצר/ים שרכשו, מבלי להדרש להסברים, ולקבל מוצר חלופי או החזר כספי, לפי בחירתם, בכפוף לתנאים המפורטים להלן:
לקוחות VITEV ישראל רשאים להחזיר או להחליף מוצרים ולקבל החזר כספי בתוך 14 יום ממועד הרכישה, בכפוף לתנאים הבאים:
א. המוצר נרכש ישירות מידי VITEV ישראל  באמצעות אתר האינטרנט שלה, בהזמנה טלפונית או באמצעות נציג מטעמה או בדוכני מכירה מטעמה.
ב. בהחזרת מוצר – הלקוח ימסור / ישלח ל-VITEV ישראל בצמוד למוצר המוחזר את החשבונית המקורית שקיבל מ-VITEV ישראל בעת הרכישה.
ג. לא נעשה במוצר כל שימוש והוא מוחזר במצב חדש, ללא פגם כשהוא ארוז כפי שנמכר באריזה סגורה.
ד. לא עברו 14 ימים ממועד קבלת המוצר על ידי הלקוח.
ניתן לבטל את העסקה באמצעות פניה טלפונית או בדואר אלקטרוני לשירות הלקוחות של החברה או באמצעות פניה בתיבת “צור קשר” באתר החברה בצירוף שם הלקוח, ת.ז ופרטי ההזמנה .
ביטול העסקה יהיה בתוקף אך ורק לאחר קבלת דואר אלקטרוני מהחברה המאשר את הבקשה לביטול העסקה. במקרה שהביטול אושר והמוצר כבר נשלח ללקוח או שהלקוח כבר את המוצר לרשותו, יש להשיב את המוצר לחברה כאשר כל העלויות הכרוכות בהחזרת המוצר תחולנה על הלקוח.
החזרת המוצר תיעשה כשהוא באריזתו המקורית בצירוף החשבונית המקורית ושעדיין לא חלפו 14 יום ממועד רכישת המוצר.
ביטול העסקה יהיה בתוקף אך ורק לאחר קבלת דואר אלקטרוני מהחברה המאשר את הבקשה לביטול העסקה
לאחר קבלת האישור מהחברה, לקוח המעוניין בהחזרה או החלפה, יחזיר את המוצר ל-VITEV ישראל ישירות למחסני החברה ברח’ רוגוזין 37/21 באשדוד בתיאום מראש בטל’ 073-3744000 או לחילופין על ידי משלוח המוצר באריזתו המקורית אל: VITEV ישראל, רח’ רוגוזין 37/21, אשדוד.
החזרת המוצר ל-VITEV ישראל, ישירות למשרדה או באמצעות הדואר תעשה על חשבון הלקוח.
עם קבלת המוצר המוחזר ובכפוף לתנאים א’-ג’ דלעיל, תחליף VITEV ישראל את המוצר באחר או תזכה את הלקוח בסכום הרכישה בניכוי עלויות אריזה ומשלוח על סך 35 שקלים אשר כלולים במחיר המוצר.
זיכויים כספיים יעשו בהתאם להוראות חוק הגנת הצרכן כמפורט להלן:
ברכישה באמצעות כרטיס אשראי בתשלום אחד – על ידי זיכוי הכרטיס באמצעותו בוצע החיוב בתשלום אחד.
ברכישה באמצעות כרטיס אשראי בתשלומים – על ידי זיכוי הכרטיס באמצעותו בוצע החיוב באותו מספר תשלומים כפי שחויב.
ברכישה באמצעות המחאה – החזר באמצעות המחאה.
ברכישה באמצעות המחאה מעותדת – תוחזר ללקוח המחאתו.
ברכישה באמצעות מזומן – החזר באמצעות המחאה.
מוצר שנרכש בחנות \ רשת \ ספק אחר יש להחזיר ישירות אליו, בהתאם למדיניות ההחזרות הנהוגה אצלו.
התנסות ללא התחייבות בכד המים האלקליניים – VITEV ישראל מאפשרת ללקוחות אשר רכשו את כד המים האלקליניים עד למועד 31.12.2020 להתנסות במוצר במשך 30 יום ממועד הרכישה. אם בתקופה זו החלטתם שאינכם מעוניינים בכד או שברצונכם לשדרג את המוצר למוצר אחר, ניתן להחזירו לחברה כשהוא באריזתו המקורית בצירוף כל הסננים ובצירוף החשבונית המקורית וזאת בכפוף לתנאים שצוינו לעיל מלבד סעיפים ג’ ו-ד’

אספקה והובלת המוצר

החברה תדאג לאספקת המוצר ללקוח לכתובת שהוקלדה על ידו בעת ביצוע הרכישה באתר מכירות, תוך 3-7 ימי עסקים.
משלוח המוצרים יכול להיעשות בדואר רשום ו/או שירות שליחים לפי שיקול דעת של החברה.
החברה לא תהא אחראית לכל איחור ו/או עיכוב באספקה ו/או אי-אספקה, שנגרמה כתוצאה מכוח עליון ו/או מאירועים שאינם בשליטתה.
דמי המשלוח בהם מחויב הלקוח, כוללים בין היתר את עלות אריזת המוצר, אחריות וביטוח המוצר בעת המשלוח וכן הוצאות המשלוח בפועל.
משלוח המוצר יבוצע לכתובת שנמסרה ע”י הלקוח בעת הרכישה. בעת תיאום האספקה, רשאית החברה לבקש את נוכחותך במקום ובמועד האספקה, והצגת תעודת זהות שלך ו/או חתימתך על גבי שובר כרטיס האשראי כתנאי למסירה. לא קיימת אפשרות לאיסוף עצמי.
מחיר המוצר כולל את עלות המשלוח. דמי המשלוח והאריזה הכלולים במחיר המוצר הינם 45 שקלים.

שירות לקוחות

בכל שאלה או בירור לגבי המוצר, ניתן לפנות אל נציגי השירות של החברה בטלפון 073-3744000 או בוואטסאפ לטלפון 053-8338013.

אחריות ושירות
האחריות למוצר מכסה פגמים מהותיים בגוף המוצר ו/או פעולתו אשר נגרמו על ידי החברה.
האחריות לכלל מוצרי החברה ניתנים לשנה מיום רכישתם. האחריות לסננים תינתן בהתאם לאורך חיי הסנן הרלבנטי.
בתקופת האחריות תספק החברה שירות עד בית הלקוח בכל מקרה בו מדובר בתקלה או נזק בתפקודו התקין של המוצר ולא מנזק ישיר או עקיף כתוצאה משימוש לקוי או לא נכון במוצר. לאחר תום תקופת האחריות או כאשר מדובר בתקלה שמקורה בשימוש לקוי או לא נכון במוצר, תהיה עלות ביקור טכנאי 250 שקלים כולל מע”מ אשר ישולמו ישירות לטכנאי.
האחריות תקפה רק לגבי לקוח המחזיק בידיו הוכחת קנייה מקורית ורק אם הרכישה נעשתה באמצעות חנות האתר בכתובת WWW.VITEV.CO.IL. החברה שומרת לעצמה את הזכות לדרוש מהלקוח להוכיח כי הינו הרוכש המקורי של המוצר.
הסעד הבלעדי לכל מוצר פגום המכוסה במסגרת האחריות מוגבל לתיקון או להחלפה של המוצר הפגום. החבות הכוללת של החברה ביחס לכל מוצר פגום לא תעלה בשום מקרה על מחיר הרכישה של המוצר הפגום.
אחריות החברה לא תחול במקרים בהם הפגם במוצר נגרם כתוצאה מהפעלה שגויה כגון חיבור לא נכון של הצנרת במוצרים המותקנים מתחת לברז או של הסנן לכד המים האלקליניים, שבר במוצר וכו’
החברה לא תהא אחראית לכל נזק ישיר או עקיף הנובע מהשימוש או השימוש השגוי במוצר לרבות כל נזק מקרי, מיוחד, עקיף או תוצאתי – ככל שהחוק מתיר זאת. על הלקוח חלה האחריות וכל סיכון וחובות עבור אובדן, נזק וחבלה לגופו ו/או לרכושו ו/או לרכושם ו/או לגופם של צדדים שלישיים, הנובעים מהשימוש ו/או אי השימוש במוצר, למעט במקרים בהם נקבע כי הנזק האמור נגרם עקב רשלנותה הבלעדית של החברה.
למען הסר ספק, המוצר אינו מוצר רפואי ואינו מתיימר לפתור בעיות רפואיות כלל ושיהיו. מדובר במוצר המעשיר את המינרלים במים .

אבטחת מידע ומדיניות פרטיות
VITEV ישראל מחוייבת לשמירה על פרטיותם של לקוחותיה ושל משתמשי אתר האינטרנט שלה ומקפידה על שימוש בטוח, מבוקר ומפוקח של פרטים הנמסרים לה. הכניסה לאתר ו\או השימוש בו מהווים אישורך למדיניות השמירה על פרטיות של VITEV ישראל ובכלל זה לשימושים המבוקרים שעושה VITEV ישראל במידע הנמסר לה על ידי לקוחותיה. בכל מקרה, לא תעשה VITEV ישראל כל שימוש במידע אלא בהתאם להוראות כל דין ובהתאם להוראות מסמך זה.
VITEV ישראל רשאית להשתמש במידע המופיע בטופס על מנת להביא לך את המידע והשירותים המבוקשים. VITEV ישראל לא תמכור או תשכיר או תעביר את המידע האישי אודות משתמש הקצה, כפי שנמסר לה על ידי משתמש הקצה, כולו או חלקו, לצד שלישי כלשהו אלא בהתאם לאמור להלן. על אף האמור לעיל, VITEV ישראל תהיה רשאית לחשוף את המידע האישי אודות משתמש הקצה, כולו או חלקו, לצדדים שלישיים כלשהם, בכפוף להתקיימות אחד מן התנאים הבאים: VITEV ישראל קיבלה את הסכמתו של משתמש הקצה לחשוף מידע זה; חשיפת המידע או חלקו לגורמים מסוימים דרושה לשם אספקת השירותים. יודגש כי, לגורמים אלו תהא זכות מוגבלת להשתמש במידע זה למטרה שלשמה מספקת VITEV ישראל את המידע, לרבות אך לא רק, אספקת שירות כלשהו כגון התקנות, אספקות חלפים ותיקונים הנדרשים על ידי צד ג’ אשר עמו VITEV ישראל התקשרה על מנת לספק שירותים אלו וכן שימוש בכלי כגון פלטפורמה או תוכנה מסוימת וכיוצ”ב; כאשר מסירת המידע נדרשת על פי חוק או במידת הצורך במסגרת הליכים משפטיים, לרבות במקרה שבו יתקבל אצל VITEV ישראל צו שיפוטי המורה למסור את פרטיו של משתמש הקצה לצד שלישי כלשהו; במקרה של מחלוקת משפטית בין משתמש הקצה VITEV ישראל המחייבת את חשיפת פרטי משתמש הקצה; במקרה בו VITEV ישראל תמצא כי פעולותיו של משתמש הקצה מפרות את תנאי השימוש או שהינן מנוגדות לדין, לרבות לשם ביצוע תרמית מכל סוג שהוא; במקרה שבו VITEV ישראל תעביר בכל צורה שהיא את פעילות האתר לתאגיד אחר או תמזג את פעילותה עם תאגיד אחר, ובלבד שהתאגיד האחר יקבל על עצמו את הוראות מדיניות הפרטיות. למען הסר ספק, VITEV ישראל לא תמסור את פרטי האשראי או כל אמצעי תשלום אחר שנמסר לה בטופס בשום מצב שהוא.
החברה נוקטת באמצעי זהירות מקובלים על מנת לשמור, ככל האפשר, על סודיות המידע. במקרים שאינם בשליטת החברה ו/או הנובעים מכוח עליון, לא תהא החברה אחראית לכל נזק מכל סוג שהוא, ישר או עקיף, שייגרם ללקוח, אם מידע זה יאבד ו/או יעשה בו שימוש לא מורשה.
מאחר שמדובר בביצוע פעולות בסביבה מקוונת אין באפשרותה של החברה להבטיח חסינות מוחלטת מפני חדירות למחשביה או חשיפת המידע האגור בידי מבצעי פעולות בלתי חוקיות. אם למרות אמצעי האבטחה שנוקטת החברה יעלה בידי צד שלישי לחדור למידע אשר מאובטח ושמור בידיה ו/ או להשתמש בו לרעה, לא תהיה לך כל טענה, תביעה או דרישה כלפי החברה.
החברה שומרת לעצמה את הזכות לאסוף נתונים אודות שימוש לקוחותיה באתר כולל דפים שנצפו, מוצרים מבוקשים, רכישות בעבר וכדומה לצורך הפקה וניתוח של מידע סטטיסטי. החברה תהיה רשאית למסור נתונים סטטיסטיים ואחרים לצדדים שלישיים, ובלבד שאין הנתונים מתייחסים ללקוחות אישית או מזהים אותם באופן אישי.
החברה מתחייבת שלא לעשות שימוש במידע המסופק לה ע”י הקונים אלא על מנת לאפשר את הרכישה באתר מכירות ובהתאם לכל דין.
כל המבצע פעולה באתר ו/או עמוד ה- Facebookשל VITEV ישראל מצהיר כי הינו מודע לתקנון האתר ולכללי ההשתתפות באתר ומקבלם, וכי לא תהא לו ו/או למי מטעמו כל טענה ו/או תביעה כנגד בעלי האתר ו/או מפעיליו ו/או מי מטעמם מלבד טענות הקשורות בהפרת התחייבויות בעלי האתר ו/או מפעיליו על פי תקנון זה.
בלחיצה על כפתור “שלח” או “הרשם” או בהרשמה למועדון לאחר שהוזנו פרטי הלקוח לרבות טלפון נייד וכתובת דואר אלקטרוני יש משום הסכמה לחברת VITEV ישראל או למי מטעמה לעשות שימוש במידע אישי זה על מנת לספק לך מידע על המוצרים ומידע נוסף באמצעות אימייל או אחר, על שירותים ומשאבים הקשורים למוצרים של VITEV ישראל. בנוסף, ניתן יהיה להשתמש במידע אישי זה למטרות סקר שוק. באם תחפצו להסיר בכל עת את פרטייך האישיים מרשימת התפוצה של החברה ניתן לפתוח פנייה בתיבת צור הקשר של החברה או ללחוץ על כפתור הסר הנמצא בתחתית המיילים של החברה.
באמצעות לחיצה על כפתור “שלח” או “הרשם” או בהרשמה למועדון הלקוחות של החברה אני מאשר בחתימתי את הטופס ואת תנאיו.
אתר האינטרנט של VITEV ישראל מאובטח באמצעות פרוטוקול SSL.

מדיניות פרסום ממומן: VITEV משווק ומפרסמת באונליין במגוון רחב של פלטפורמות שונות כגון: גוגל, פייסבוק, יוטיוב, אינסטגרם, וערוצי מדיה נוספים.
באישור תקנון של VITEV, הלקוח/ה מאשר בזאת קבלת מסרים, מאמרים, כתבות, מוצרים, פרסומות ושירותים באמצעי פנייה שונים כגון: אי-מייל, טלפון, SMS וכן אמצעים נוספים.
במידה ואינך מעוניין להמשיך לקבל מאיתנו מסרים , יש באפשרותכם להסיר את עצמכם מרשימת התפוצה ולא נשלח לכם יותר הודעות/מסרים.
אנו משתדלים לשלוח אך ורק דברים רלונטים בהתאם לצרכיו של הלקוח ומבטיחים בזאת לא לשלוח מסר/הודעה שקרית/לא נכונה.

נגישות