משלוח מהיר עד הבית חינם בהזמנה מעל 300 ₪

למה המים של VITEV

המים של VITEV הם המים הבריאים ביותר שזמינים כיום מכמה סיבות :

אלקליות / מינרלים:

מים אלקליים טבעיים משמעם מים עשירים במינרלים ונוגדי חמצון.
משום שהמזון המערבי אותו אנו צורכים עשיר בחומציות, הדרך המושלמת לאיזון מגיעה דרך המים האלקליים, בדיוק כמו שהטבע התכוון!
אנו זקוקים למינרלים ממשיים בתזונה שלנו שיסייעו לנו לפנות את הפסולת חומצית ולצמצם את ההשפעות המזיקות, ולכן שתיית מים בעלי pH גבוה ללא מינרלים שתומכים בהם היא הרבה פחות יעילה מאשר מים עם pH גבוה המשלבים תערובת בריאה ומזינה של מינרלים אלקליים.

נוגדי חמצון:

איזון בגוף האדם הוא בעל חשיבות אדירה. כאשר יש יותר מדי אוקסידנטים (מחמצנים) אז הגוף מתפרק, הוא מתיישן, הוא מחליד. ולכן אנו זקוקים להגנה מסוימת.
אוקסידנטים מגיעים לגוף במגוון דרכים, העיקריים הם מהאוכל והשתיה וכן מחוסר שינה, לחץ (סטרס) ואפילו כתוצאה מפעילות גופנית.
המודעות לנושא הזה התעצמה בשנים האחרונות מה שהביא לגל של מוצרי מזון ותוספי תזונה רבים העשירים בנוגדי חמצון לשוק. עד כדי כך, שלרבים מאיתנו, זה ידוע שלסלט יש יותר נוגדי חמצון מאשר המבורגר.

מצד שני, תחום השתייה לא מקבל תשומת לב מספיקה בכל הנוגע לרמת האוקסידנטים הקיימים
. הדרך הקלה ביותר לקבוע אם משקה עוזר או פוגע בנו היא להסתכל על רמת ה ORP שלו (במילים פשוטות זה פוטנציאל הפחתת החומציות במוצר או רמת אוקסידנטים/אנטי אוקסידנטים שבו). מספרים חיוביים מעידים על חומציות וזה מה שלצערנו נמצא במי ברז או מים בבקבוק, משקאות ממותקים, משקאות ספורט וכו’. מספרים שליליים הם מה שאנחנו רוצים. הדרך היחידה שתוכלו להשיג אותם היא ליצור מים טריים.
מה שאנו רוצים זה בעצם להיות מסוגלים ליצור את נוגד החמצון החזק ביותר בטבע ובשילוב מימן מולקולרי זה אפילו טוב יותר. על ידי זרימת מים מעל יסוד המגנזיום הקיים בתערובת המינרלים של חברת VITEV, אנו מקבלים משקה מלא בנוגדי חמצון ששתייה שלהם ממש גורמת לגוף לרצות עוד ועוד מהם. כך שניתן ליצור אותם על פי דרישה, בכל עת שתרצו.

ניקוי רעלים:

התאים שותים מים בתדירות של מולקולה אחת בכל פעם וזאת באמצעות מגוון תעלות מים. תחשבו על תעלות אלו כמו תחנת תשלום אגרה רק אל תוך התא, אך במקום לשלם מספר שקלים על מנת להיכנס לתא, האגרה היא מטען חשמלי שלילי. מטען לא נכון- אין כניסה.
כמו כן, אנו גם זקוקים לריכוז המינרלים הנכון גם בתוך התא וגם מחוץ לתא, ואם יש יותר מדי בתוך התא הוא יכול להתפוצץ כמו בלון מים. כאשר הלחץ מאוזן בפנים ומחוץ לתא אז אנחנו מקבלים תאים בריאים ונינוחים.
אולי יותר חשוב מאשר לקבל מים לתא זה להוציא ממנו פסולת ורעלים החוצה. כאשר הפסולת נשארת מאחור, אז זה לא ישנה כמה עוד דברים טובים נכניס לגוף משום שאנו צריכים לפנות להם מקום. התרחיש האידיאלי הוא שהדלתות פנימה והדלתות החוצה יהיו פתוחות באותו הזמן. לעיתים קרובות, אלו התועלות המיידיות ששתייני המים של VITEV חווים.

צלילות וסינון המים:

להגדיר “נקי” זה כבר לא קל בימינו והרבה מזה תלוי בהעדפות האישיות שלנו. התהליכים הטבעיים של חברת VITEV יכולים לעבוד במגוון רמות של סינון וטיהור המים שנרצה. אנו מציעים החל מסינון פחם סטנדרטי ועד למערכות סינון אוסמוזה הפוכה בדרגות טיהור מהטובות בעולם, כך שבסוף זה בידכם לבחור את המערכת המתאימה לכם.
בנוסף, לא נגזים וניתן לכם לחשוב שאתם מקבלים מוצר שתחשבו שהוא יותר טוב ממה שהוא באמת. אחד השיעורים הראשונים שלנו היה ללמוד איך היעילות של מסנני מים הינה פחותה מכפי שמספרים ומשווקים לנו. כך שלקוחות לעיתים חושבים שהם מקבלים הגנה מעולה כאשר בפועל זה לא תמיד כך. כלקוח זה היה שיעור שקיבלנו, שיעור לא פשוט.

אותם יתרונות בריאותיים ללא המחיר הגבוה

רבים מהמבקרים באתר שלנו שואלים כיצד המים שלנו משתווים לחברות כמו Enagic (Kangen) או Life and Tyent. לעתים קרובות הם ניסו ונהנו מהמים מאותם מייננים חשמליים, והם היו שמחים לקבל את זה כל הזמן, אך הם לא יכולים להפסיק לבזבז אלפים. אז הם מוצאים אותנו, אך אנו יכולים להיראות טובים מדי מכדי להיות אמיתיים. איך אתה יכול לחסוך כל כך הרבה כסף ולקבל את אותם היתרונות?
החברות המוכרות את המייננים החשמליים היקרים מתמקדות יותר בתכונות של המכונות שלהם ולא במידה רבה בהרגשה שלכם. הם נמצאים במאבק אפי להוכיח שיש להם את הכוח הרב ביותר ויכולים ליצור את ערכי ה- pH וה-ORP הקיצוניים ביותר. ערכים שאינם בריאים אפילו לצריכה.
ב- Vitev אנו מאמינים כי מים בריאים לא צריכים לדרוש משכנתא והמפתח האמיתי להרגשה טובה יותר הוא בטבע עצמו. זו הסיבה שהמים שלנו נוצרים באמצעות תערובת מיוחדת של מינרלים טבעיים. בלי חשמל, בלי פלטות עם מטענים חשמליים, בלי סיפורים מופרכים (ובהחלט אין משכנתא) כדי לנסות להצדיק תג מחיר גבוה. אנחנו פשוט משכפלים את מה שהטבע עושה ומגישים אותו לכוס שלך.

הלקוחות שבחרו לעשות שינוי ולעבור למים אלקליניים מספרים:

רכשתי את ה-REMIN כמעשיר מינרלי וחיברתי אותו חיצונית למערכת אוסמוזה הפוכה שיש לי Aquaphor 101S. רכשתי אותו על מנת לקבל מים אלקלניים עם ORP שלילי. המעשיר נמצא אצלי כמעט חודש ואני כרגע מקבל את מים עם Ph של 9.5 ומעלה, וגם ORP של 800- ומטה. המים מאוד טעימים, קלים לשתיה, ואני שותה דיי הרבה מים בזכות זה. בנוסף קיבלתי שרות מדהים מלירן, יושרה וכנות בנוגע לכל התהליך של התקנת ה-REMIN. ממליץ בחום!
אביעד
איש הייטק
5/5
חיפשתי מים בריאים לי ולמשפחה שלי והגעתי למסקנה שמים אלקליים טבעיים הם האופציה הכי בריאה שקיימת היום וזו שהכי תתרום לגוף. גם מבחינת ספיגת המים בגוף וגם מבחינת כמות ואיכות נוגדי החימצון ​
רז אדרי
מורה בפנימיית ילדים
נהגתי להשתמש בקנקן על בסיס יומי משום שבזכות הקפסולה ידעתי שאיכות המים שלי היא מיטבית ומכילה את כל המינרלים הבריאים ולאור ההנאה שלנו ממים בריאים החלטנו להתקין את המעשיר המינרלי למערכת האוסמוזה הכללית וכרגע אנחנו נהנים ממים שהם גם נקיים מחיידקים וגם עשירים במינרלים.
קפי לביא
5/5
כל המשפחה שלי ואני מאוד נהנים מהטעם של המים! מרגישים כמה זה נקי ומזין לגוף. תודה תודה תודה לכם♥️
דוריאל קובלנץ
מדריכת כושר ומנהלת מרכז כושר
5/5
אני סבורה כי הפלואור אינו מיטיב עמנו ואפילו אעז להשתמש במילה מרעיל את גופנו. אז אחרי שקיבלתי המלצה חמה על לירן, הזמנתי מערכת אוסמוזה הפוכה במחיר מתאים לכיסי. יום למחרת לירן הגיע להתקנה מושלמת ונקיה. המים מרוצים וכך גם אני
רחל רז
מטפלת גוף-נפש
5/5
אתמול עשיתי יום צום והמים המיוחדים האלה גרמו לי נוחות בלתי מוסברת ולא הרגשתי רעב כלל ועיקר. ​
מרגלית דיין
5/5
נגישות